NYÁRI TÁBOROK 2O18

A Mini Klub Angol – Magyar Óvoda idén is nyári tábort szervez óvodás gyermekek részére, amelyre 3-7 éves gyermekek jelentkezését várjuk. Biztonságos intézményi környezet, angol anyanyelvi animátorok, játszótér és saját főzőkonyha várja a gyermekeket.

Geronimo Stilton Angol-Magyar Kalandtábor

Extraegeres Vakáció a Mini Klub Óvodában

, avagy

Nyomoz az Ovi!

Szeretnénk élvezetessé és érdekessé tenni a nyári foglalkozásokat, azoknak a gyermekeknek a számára, akik a mi intézményünket választották. Az idén nyáron a már ismert mesefigurával vagyis Geronimo Stiltonnal együtt nyomozunk, kalandozunk, izgalmas helyszíneken át. A gyerekek maguk is nyomozókká válnak a tábor időtartama alatt, többek között ujjlenyomatot vesznek, távcsövet készítenek és nyomokat derítenek fel. Az angol nyelv elsajátítása korosztályuknak megfelelő szinten, hozzájuk közel álló témakörökön át, élményszerző, örömteli, játékos tanuláson keresztül zajlik. Az angol tábor heti turnusokban történik.

Témakör: Geronimoval a rejtélyes kincs nyomában, napról napra újabb felfedezéseket téve az angol nyelvtudásunk felhasználásával,végül a hét végén az igazi kincs meglelése. Minden héten más kincset keresünk és más témát dolgozunk fel, így több héten át élvezetes programokkal várjuk a gyermekeket.

Szeretettel várjuk azok jelentkezését, akik most ismerkednek az angol nyelvvel, illetve egy rendhagyó és élményszerű nyelvtanulást szeretnének kipróbálni. Az egész napos angol nyelvi környezetben számos lehetőség nyílik a mozgásra, játékra, kreatív alkotásra.

Az angol-magyar tábor heti turnusokban történik.

Napirend:

• Torna: 9.15 -ig
  • Reggeli: 9.30 -ig
  • Foglalkozás: 11 óráig
  • Tízórai
  • Szabad levegőn játék, séta – időjárástól függően – 11.45-ig
  • Ebéd: 12 órakor
  • Csendes pihenő, alvás 15 óráig, utána uzsonna, foglalkozás

Kiemelt programok:

LOVAGLÁS KEDDENKÉNT AZ ÓVODA UDVARÁN

Tábor díja 27.000 Ft / hét (az ár tartalmazza a napi háromszori étkezést és a lovaglást).

Kisebb óvodai csoportoknak (3 főtől) kedvezmények. Jelentkezni a miniklubovodabolcsode@gmail.com címen és +36 205128968 telefonszámon lehet vagy az beiratkozási adatlap letöltésével, kitöltésével és elküldésével. A jelentkezési lap és felszerelési lista letölthető innen Nyári tábor beiratkozási adatlap és Egészségügyi nyilatkozat A beiratkozási lapot személyesen vagy scannelve kell eljuttatni a helyszínre, így alkalom adódik az óvoda megtekintésére és a periódus befizetésére, de banki átutalással is teljesíthető.

Időpontok

• Június 18-22
  • Június 25-29
  • Július 2-6
  • Július 9-13
  • Július 16-2O
  • Július 23-27
  • Július 30-Augusztus 3
  • Augusztus 21-24
  • Augusztus 27 – 31

Mesebeli Hercegnõs és Balett Tábor

BALETT TANÁROK VEZETÉSÉVEL A NYÁRI NAPSÜTÉS A TÁNCRÓL ÉS A MESÉKRŐL FOG SZÓLNI!

Mesebeli és tánc programokkal várjuk nyári táborunkba a “kis hercegnőket”. Táborunk mindent magába foglal, amit egy hercegnőnek ismernie kell: korona, varázspálca, nyaklánc, táskakészítés, udvari etikett, egyéni és csoportos foglalkozások, hercegnő ruhába öltözés, táncolás, zene, éneklés. Biztonságos intézményi környezet, játszótér és saját főzőkonyha fogadja a gyermekeket.

A táborban a gyerekek minden nap más hercegnő történetével ismerkedhetnek meg. meg.

Programunk:

• Hamupipőke – Mennyi minden múlhat egy kisegéren.
  • Csipkerózsika – A tündérek segítőkészek Hófehérke és a hét törpe.
  • Barátok akikre számíthatunk: Aladdin és Jázmin hercegnő – A lány aki örökre kislány maradna.
  • A szépség és a szörnyeteg – Elvarázsolt kannák, csészék, egyebek

De nem csak minden játék és mese! A mesebeli hercegnős tábor nem csak sminkről és a cicomázásról szól, fejlesztjük a kicsik beszédértését is, hiszen a mesék felolvasása után beszélgetünk az emberi tulajdonságokról, így a kedvességről, jószívűségről, alkalmazkodásról, visszafogottságról, szorgalomról, megbocsátásról és sok másról. Az egyes történetek lehetőséget adnak a helyes viselkedés megbeszéléséhez is. Táborunk figyelemfejlesztésre is alkalmas, többféle a mesékhez kapcsolódó játékkal pl: kérdezz – felelek (kérdések a történetből), kártyajátékok (eltérés- azonosság), betűvadászat (kiemelt betűkből) egy tulajdonság olvasható össze.

Várjuk gyermekét szeretettel!

Ár: 32.000 Ft/hét
Kisebb óvodai és iskolai csoportoknak (3 főtől) kedvezmények.

Napirend

• Torna: 9.15 -ig
  • Reggeli: 9.30 -ig
  • Foglalkozás: 11 óráig
  • Tízórai
  • Szabad levegőn játék, séta – időjárástól függően – 11.45-ig
  • Ebéd: 12 órakor
  • Csendes pihenő, alvás 15 óráig, utána uzsonna, foglalkozás

Idõpontok

• Június 18-22
  • Június 25-29
  • Július 2-6
  • Július 9-13
  • Július 16-2O
  • Július 23-27
  • Július 30-Augusztus 3
  • Augusztus 21-24
  • Augusztus 27 – 31

Kiemelt programok LOVAGLÁS KEDDENKÉNT AZ ÓVODA UDVARÁN

Kisebb óvodai és iskolai csoportoknak (3 főtől) kedvezmények. A jelentkezés menete: Jelentkezni a miniklubovodabolcsode@gmail.com címen és a +36 20 512 8968 telefonszámon lehet, vagy a beiratkozási adatlap letöltésével, kitöltésével és elküldésével. A beiratkozási lapot személyesen vagy scannelve kell eljuttatni a helyszínre, így alkalom adódik az óvoda megtekintésére és a periódus befizetésére, de banki átutalással is teljesíthető. A jelentkezési lap és felszerelési lista letölthető innen Nyári tábor beiratkozási adatlap és Egészségügyi nyilatkozat A beiratkozási lapot személyesen vagy scannal-ve kell eljuttatni a helyszínre, így alkalom adódik az óvoda megtekintésére és a periódus befizetésére,de banki átutalással is teljesíthető.

Tábor díja 32.000 Ft / hét
(az ár tartalmazza a napi háromszori étkezést és a lovaglást.) Kisebb óvodai csoportoknak (3 főtől) kedvezmények.

A táborok témái saját szellemi tulajdonunkat képezik, engedélyünket nem adjuk annak részben vagy egészben történő másolásához!