MAGÁNÓVODÁNK KÖRNYEZETE

2,5 - 6 év

A Mini Klub Angol – Magyar Óvoda Budapesten a IV. kerület Jósika utca 3-5. szám alatt található.

Az óvoda Újpest villanegyedének legszebb részén található. Csendes, forgalomtól távoli, de mégis tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető, kerttel és játszóparkkal rendelkező ingatlan. Az óvoda családias, otthonos légkört áraszt.

Csoportszobáink nagysága és felszereltsége a gyermekek életkorának és számának megfelelőek.

Két tornaszoba a két csoport egyidejű használatára alkalmas és mozgásfejlesztő sporteszközök találhatók bennük.

Az épületben helyet kapott még egy logopédiai foglalkoztató és egy iroda.

Játszóudvarunk a gyermekek mozgásigényét teljesen kielégíti, játszóterünk a “játszóterek biztonságáról” szóló 78/2003. (XI. 27.) GKM rendelet szerint ütéscsillapítóval és TÜV ellenőrzéssel rendelkezik. A játékok kiválasztásában szintén szakértő segítette munkánkat a gyermekek korának és nagyságának megfelelő mozgásszükséglet szerint.

Óvodai napirendünk

• Beszélgető kör
  • Torna
  • Tízórai
  • Angol és Magyar nyelvű foglalkozás

Angol-magyar magánóvodánk reggel * 7.00órától, este *18 óráig tart nyitva.

• Beszélgető kör 8. 3O órától
  • Torna: 9 óráig
  • Reggeli: 9.3O óráig
  • Foglalkozás: 11 óráig Szabad levegõn játék, séta – idõjárástól függõen – 12 óráig
  • Ebéd: 12 órakor
  • Csendes pihenő
  • Ébresztő 15 óra
  • Uzsonna
  • Angol nyelvű dalos és egyéb játékok pedagógusainkkal és szabad játék.